18 Aralık 2012 Salı

Sen Kimsin Tek Parça izle

ad300
Advertisement
Sen Kimsin Tek Parça izle
Reklamlardan ve fragmanlardan dedim bu ok komik çok güzel bir film olacak ama öyle olmadı olsun gene güzeldi film çok güldüğüm yerleri oldu konusuna geçelim.

Türkiyede ilk dedektiflik birosu aan bunlar heralde :d  zirve dedektiflik ama hep kirve zannediliyo babası polis olan Tekin ve babasının arkadaşı olan emekli ismail abisi ile birlikte açıyo bu biroyu.

Tekin hiç bişeyi takmayan hiç bişeyi olmayan biri bir gün bir kadın kayıp kızının bulunması için tekin lere geliyo herşeyi yanlış anlayan bu ikiliye konuyu anlatmak pek zor olsada sonunda anlaşılıyo tekin bu işi kaçırımı hemen atılıyo gelen kadın aslında kayıp kızın üvey annesi kızı öldürtüp suçuda bu salak dedektiflere atmak istiyo bu sayede mirasa konacak ama bizimkiler o kadar salaklar ki bu tuzağa düşemiyolar herşeyi  yanlış yapıyolar hikaye bu filmde bir iki komik sahnenin dışında bişey yok ben akıcı bulmadım.ah tekinim sana yazık oldu...film youtubeden yüklü 360p kalitesindedir arkadaşlar..


Share This
Previous Post
Next Post

Pellentesque vitae lectus in mauris sollicitudin ornare sit amet eget ligula. Donec pharetra, arcu eu consectetur semper, est nulla sodales risus, vel efficitur orci justo quis tellus. Phasellus sit amet est pharetra

0 yorum: